Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Weight
ja: ウェイト

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Role name
ja: 役割名

en: Role
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Show
ja: 表示

en: Role settings
ja: 役割の設定

en: is
ja: が
