Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Weight
fa: وزن

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Role name
fa: نام نقش

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Show
fa: نمایش
