Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Role name
ug: ئەزالىق نامى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: is
ug: ئۈچۈن
