Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Role name
bg: Име на роля

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Show
bg: Покажи

en: is
bg: е
