Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Show
bo: སྟོན

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།
