Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Role name
eo: Rola nomo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Show
eo: Montru

en: is
eo: estas
