Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Show
eu: Erakutsi

en: is
eu: da
