Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Role settings
hu: Szerepkör beállításai

en: is
hu: &nbsp;

en: User IDs
hu: Felhasználó azonosítók

en: Administer Nodeaccess
hu: Nodeaccess adminisztrációja
