Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: is
kk: ол
