Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Access control
ml: പ്രവേശന നിയന്ത്രണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: is
ml: ആകുന്നു
