Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Show
my: ပြပါ
