Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Role name
sl: Ime vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Show
sl: Prikaži

en: is
sl: je
