Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: Users
sq: Përdorues

en: Show
sq: Shfaq

en: is
sq: është
