Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
