Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Role name
cs: Název role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Show
cs: Ukázat

en: is
cs: je
