Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Role name
da: Navn

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Show
da: Vis

en: Role settings
da: Indstillinger for roller

en: is
da: er

en: are
da: er
