Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Access control
ro: Control acces

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Show
ro: Arată

en: Role settings
ro: Setările rolului

en: is
ro: este
