Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Access control
sv: Behörighet

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Role name
sv: Rollnamn

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Show
sv: Visa

en: Role settings
sv: Inställningar för roller

en: is
sv: är
