Nodeaccess (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Role
et: Roll
