Nodeaccess (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்
