Nodeaccess (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Role
be: Роля

en: Alias
be: Аліас
