Nodeaccess (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Role
el: Ρόλος

en: Alias
el: Ψευδώνυμο
