Nodeaccess (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Role
hr: Uloga

en: Alias
hr: Nadimak
