Nodeaccess (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч
