Nodeaccess (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ
