Nodeify (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Other
uk: Інше

en: Messages
uk: Повідомлення

en: About
uk: Про модуль

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення
