Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
