Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Host
ca: Servidor

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Debug
ca: Depuració

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Broadcast
ca: Retransmissió
