Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Host
he: שם שרת

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Port
he: פורט

en: Debug
he: אתר באגים

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Broadcast
he: שידור
