Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Host
hi: होस्ट

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: Port
hi: पोर्ट

en: Debug
hi: डिबग
