Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti
