Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Host
ja: ホスト

en: UID
ja: ユーザーID

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Port
ja: ポート

en: Debug
ja: デバッグ

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Broadcast
ja: 配信
