Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Broadcast
pl: Wiadomość do grupy

en: User uid to add
pl: Identyfikator użytkownika do dodania

en: Channel to add
pl: Kanał do dodania
