Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Host
sv: Värd

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Debug
sv: Felsök

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Broadcast
sv: Sprid
