Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: Port
ta: துறை

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Notification settings
ta: அறிவிப்பு அமைப்புகள்
