Node.js integration (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Host
ar: المستضيف

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Port
ar: منفذ

en: Debug
ar: تنقيح

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Broadcast
ar: بث
