Node.js integration (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Extensions
es: Extensiones

en: Host
es: Servidor

en: Add user
es: Añadir usuario

en: Port
es: Puerto

en: Debug
es: Depurar

en: Notification settings
es: Opciones de aviso

en: Broadcast
es: Difusión
