Node.js integration (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Host
gl: Anfitrión

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Port
gl: Porto

en: Debug
gl: Depuración

en: Broadcast
gl: Difundir
