Node.js integration (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Host
lv: Serveris

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Port
lv: Ports

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi
