Node.js integration (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Host
be: Хост

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Port
be: Порт

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
