Node.js integration (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Host
da: Værtsnavn

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Broadcast
da: Udsend
