Node.js integration (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Host
fr: Hôte

en: Add user
fr: Ajouter un utilisateur

en: Notification settings
fr: Paramètres de notification

en: Broadcast
fr: Diffusion
