Node.js integration (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Broadcast
kn: ಪ್ರಸಾರಿಸು
