Node.js integration (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: Broadcast
hu: Üzenet a csoportnak

en: Backend
hu: Háttérrendszer
