Node.js integration (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Host
tr: Sunucu

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Broadcast
tr: Duyur
