Node.js integration (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Host
cs: Hostitel

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Debug
cs: Ladění

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění
