Node.js integration (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Port
el: Θύρα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων
