Node.js integration (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Host
lt: Serveris

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Port
lt: Šliuzas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Broadcast
lt: Skleisti
