Node.js integration (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Host
fi: Isäntä

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Port
fi: Portti

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset
