Node.js integration (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Host
oc: Òste

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Port
oc: Pòrt

en: Debug
oc: Depuracion
